четверг, 24 декабря 2015 г.

Модуль 5. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме ми розглянули позитивні та негативні сторони користування інтернетом, і все ж дійшли висновку, що користі від користування інтернетом більше, ніж шкоди.


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Модуль 11. Рефлексія

Заключним етапом тренінгу був захист наших робіт. Оцінювалися такі роботи: - wiki- сторінку з посиланням на Портфоліо; - учнівський сайт,...